Nowa

O nas

Jesteśmy firmą, która istnieje na rynku od 2011 roku, prowadząc działalność głównie w zakresie przewozu osób. Stawiamy na jakość usług, bezpieczeństwo, miłą obsługę i komfort podróży. Nasz profesjonalizm doceniło już wiele firm. Posiadamy szerokie doświadczenie w indywidualnych przewozach osób. Nasza firma posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych oraz Licencje w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Osób.

Dokładamy wszelkich starań aby doskonalić jakość świadczonych usług oraz poszerzać zakres naszej działalności. Sumiennie wypełniamy powierzone nam zadania, co owocuje trwałą współpracą i zaufaniem, którym obdarzają nas nasi klienci.

W 2013 roku nasza firma została zaproszona do elitarnej grupy przedsiębiorców skupionych w Płońskiej Izbie Gospodarczej.
 Od 2018 roku na zlecenie Starostwa Powiatowego w Płońsku obsługujemy „Powiatowy PublicznyTransport Zbiorowy.
W roku 2019 w plebiscycie „ORŁY Transportu” nasza firma zajęła 1 miejsce wśród firm transportowych z powiatu Płońskiego.
 Na obecną chwilę nasza flota liczy 45 pojazdów, które mogą pomieścić od 5 do 60 osób.W zależności od potrzeb naszych klientów polecamy komfortowe auta 8+1, 17+1, 20+1, 23+1, 29+1, 44+1+1, 49+1+1, 53+1+1 oraz 57+1+1 miejsc. Autokary oraz busy w zależności od potrzeb oczywiście wyposażone są w klimatyzacje, DVD, mikrofony, coffe-bar oraz WC. Na terenie Polski możliwy również jest dostęp do Internetu – sieć WiFi.

W okresie zimowym pojazdy wyposażone są oczywiście w komplet zimowych opon i łańcuchów śnieżnych. Autokary bądź busy mogą być wyposażone w tzw. „plecak” na przewóz sprzętu sportowego m.in. narciarskiego.

Opłaty kalkulowane są na podstawie ilości przejechanych kilometrów oraz czasu wynajęcia pojazdu. Zapewniamy konkurencyjne ceny. Przy stałych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Jesteśmy do Państwa usług. Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź, czym się zajmujemy

TRANSPORT POWIATOWY

Krótki opis

HMTRANS SPORT

Krótki opis

SERWIS BUS&TIR

Krótki opis

Zobacz, z kim współpracujemy

Będąc na rynku od 2011 roku wykonaliśmy nie zliczone ilości usług transportowych.
Staramy się cały czas podnosić jakość świadczonych przez nas usług. W miarę rozwoju firmy poszerzamy współpracę o kolejne firmy i instytucje. W tym czasie zaufali nam m.in.:

Oferta

W naszej ofercie na obecną chwilę możemy zaprezentować 45 pojazdów, które mogą pomieścić od 5 do 60 osób.W zależności od potrzeb naszych klientów polecamy komfortowe auta 8+1, 17+1, 20+1, 23+1, 29+1, 44+1+1, 49+1+1, 53+1+1 oraz 57+1+1 miejsc.
Autokary oraz busy w zależności od potrzeb oczywiście wyposażone są w klimatyzacje, DVD, mikrofony, coffe-bar oraz WC. Pojazdy posiadają fotele z pasami bezpieczeństwa, dodatkowo są rozkładane/rozsuwane (wybrane modele). Na terenie Polski możliwy również jest dostęp do Internetu – sieć WiFi.
W okresie zimowym pojazdy wyposażone są oczywiście w komplet zimowych opon i łańcuchów śnieżnych. Autokary bądź busy mogą być wyposażone w tzw. „plecak” na przewóz sprzętu sportowego m.in. narciarskiego.

Poniżej wybrane modele autokarów oraz busów z naszej floty:

Mercedes Turismo R2RHD 49+1+1

Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Wynajmujemy autokary grupom zorganizowanym. Wśród naszych Klientów są m.in. biura podróży, przedszkola, szkoły, kluby sportowe, Parafie, Klienci Biznesowi, osoby prywatne oraz firmy z całej Polski.

Wynajmujemy autokary i busy grupom zorganizowanym niezależnie od ich wielkości. W zależności od potrzeb klienta dysponujemy komfortowymi pojazdami od 6 do 60 miejsc.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez wiadomość e-mail. Wynajem autokarów i busów dostępny jest przez cały rok 24h/7.
Realizujemy zlecenia przewozu osób dla m.in. dla Biur Podróży, Klientów Biznesowych, Klubów Sportowych, Szkół i Przedszkoli, Parafii, Instytucji Państwowych, Stowarzyszeń, Agencji, Hoteli, Firm, Związków oraz osób prywatnych z całej Polski.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji przewozu osób, flota nowoczesnych, komfortowych i bezpiecznych autokarów i busów, a także wykwalifikowana kadra zawodowych kierowców stanowi gwarancję zadowolenia i bezpieczeństwa w podróży. Nasz zespół jest w stanie przygotować najlepsze rozwiązanie dla danego zlecenia.

Sprawdź wybrany model z naszej floty – galeria

Nasze autokary i busy wyposażone są w zależności od wersji turystycznej m.in. w:

 • toaletę – WC
 • klimatyzację
 • coffe – bar
 • lodówkę
 • rozkładane fotele lotnicze zapewniające dużą wygodę i przestrzeń
 • nagłośnienie zintegrowane z mikrofonami
 • indywidualne nawiewy powietrza, oświetlenie i stoliki dla pasażerów
 • odtwarzacz CD, DVD, EKRAN LCD
 • WiFi, USB
 • Gniazda 230v
 • „Plecak” do przewozu np. sprzętu sportowego/narciarskiego.
 • Hak i przyczepkę na bagaże.

Nasze pojazdy posiadają również indywidualne pasy bezpieczeństwa, a klienci podróżujący z nami objęci są ubezpieczeniem NNW.

PODRÓŻE TO NASZA PASJA!

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Specjalizujemy się w stałym dowozie pracowników do ich miejsc pracy, organizując przewozy pasażerskie dla firm.

Posiadamy duże doświadczenie w przewozach pracowników różnych firm. Na chwilę obecną stale współpracujemy z kilkunastoma dużymi zakładami pracy oraz firmami.

Nasz tabor nieustannie wymieniamy na nowszy oraz powiększamy jego liczbę, dlatego też zachęcamy do współpracy również Państwa.

Obsługujemy:

 • codzienny transport pracowników do ich miejsc pracy 24h/365dni
 • transport pracowników w zakładach przemysłowych,
 • podmiany ekip remontowych / wykończeniowych
 • podmiany marynarzy
Development